Hakkımızda

PANDA FİLO 2020 yılında İzmir’de kurumsal firmalara uzun dönem filo kiralama ve günlük araç kiralama hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren güçlü sermayesi, sektörel geçmişi, tecrübeli ekibi, geniş araç filosu, sürdürdüğü dürüst, kaliteli ve ilkeli hizmet anlayışı ile yoluna hızla devam etmektedir.

 

PANDA FİLO sayesinde; araç sahibi olmanın sorumluluklarınızı düşünmenize gerek kalmadan, yalnızca işlerinize odaklanabilirsiniz.

 

Türkiye’ de yaygın, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, kiralama süreniz boyunca huzurlu, keyifli ve sorunsuz bir deneyim yaşamanız için en yüksek standartları sunan PANDA FİLO;

 

yaygın hizmet ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile her sektöre en hızlı ve en etkin şekilde ulaşan,  sürdürülebilir ve uzun yıllara dayanan bir kalıcılıkla, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan ve her sektörden firmaların araç kiralama konusunda çözüm ortağı olan, kiralama sonrası hizmetleriyle ön plana çıkan, müşterileri en değerli aktifi olarak kabul eden, sektörel geçmişine yakışır şekilde adına sürekli olarak fark ve değer yaratan, her aşamada bir araç kiralama şirketi olmaktan daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek bir kuruluştur.

Tüm bunların yanında; yıllık bakım, kasko ödemeleri ve vergi için ekstra bütçe ayırmaya gerek kalmadan, aylık süreçlerde belirli ücretler ödeyerek kiralık araç sahibi olunabilir. Sunduğu avantajlar ile uzun dönem araç kiralama, sadece ticari ve kurumsal olarak değil bireysel olarak da sıklıkla tercih edilen avantajlı bir çözümdür.

 

Hızın ve zamanın çok değerli olduğu günümüz şartlarında işletmeler ya da bireysel sürücüler, birden farklı sebeplerle ortaya çıkan araç ihtiyaçlarını filo araç kiralama ya da uzun dönem araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak karşılayabilirler. Özetle, araç kiralamanın tüm fonksiyonel faydaları hizmeti alan kişilere sunulurken; aracın tüm yasal sorumlulukları da kiralama şirketleri bünyesinde kalır, böylece şirketler ve kişiler gönül rahatlığıyla olumsuz hiçbir etkeni düşünmeden araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirler.

Yukarı